LR Health&Beauty - Naturalne kosmetyki oraz suplementy diety.
Tanie wizytówki oraz ulotki reklamowe
Klub Sportowy ZEW - Piłka Nożna Sosnowiec
Dentysta Plewiska
Wynajem Bus Katowice - Halemba Transport
Producent i dystrybutor armatury wodno-kanalizacyjnej - WiPlast
Wyposażenie gabinetów stomatologicznych - AllDent
Pożyczka na dowód
Strona Główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Klub Sportowy ZEW - Piłka Nożna Sosnowiec

Punkty: 12 [ ct:5, pr:0, gfx:5, biz:0, link:0, html:2, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Klub sportowy Zew Kazimierz z sosnowieckiej dzielnicy Ostrowy Górnicze, założony został w 1921 roku pod nazwą ŚWIT Niemce. W 1927 roku zmieniono nazwę na STRZELEC a 1931 na ZEW. Pod nazwą ZEW Niemce drużyna występowała do 1948, kiedy to zmieniono nazwę całego osiedla na Ostrowy Górnicze. Od 1950 do 1956 drużyna należała do zrzeszenia Górnik i występowała pod nazwą GÓRNIK Ostrowy Górnicze. W 1956 powrócono do nazwy ZEW. W trakcie sezonu 1960/1961 doszło do połączenia B klasowego wówczas Zewu z C klasową Kazimierzanką. Od 1961 zespół występował pod nazwą GÓRNIK Kazimierz. W 1992 roku wrócono do nazwy ZEW. Od 2001 roku stowarzyszenie działało pod nazwą Klub Rekreacyjno-Sportowy Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej "ZEW", natomiast w dniu 04.03.2016 nazwa została zmieniona na KS ZEW Sosnowiec. Podstawowym celem stowarzyszenia jest rozwijanie działalności prowadzącej do utrzymania i podnoszenia sprawności fizycznej społeczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem pozalekcyjnego życia sportu dzieci i młodzieży, krzewienie zamiłowania do systematycznego uprawiania sportu i rekreacji fizycznej wśród mieszkańców poprzez angażowanie ich do uprawiania różnych form aktywności ruchowej, gier i zabaw dostosowanych do wieku i stopnia sprawności. Aktualnie klub prowadzi przedszkole piłkarskie, dwie drużyny orlików, drużynę trampkarzy, juniorów, seniorów oraz oldboyów. Klub trenuje i szkoli ponad 100 zawodników z terenu Sosnowca oraz Dąbrowy Górniczej w wieku od 6 do 60 lat. Zarząd Klubu jak również działacze pracują na rzecz stowarzyszenia społecznie nie pobierając z tego tytułu żadnych wynagrodzeń, często wręcz wspierając utrzymanie klubu z własnych prywatnych pieniędzy.
słowa kluczowe piłka nożna, sosnowiec, akademia piłkarska, soccer, zagłębie sosnowiec
kategorie Sport, relaks, turystyka >> Kluby i imprezy sportowe
data wpisu 2017-01-11
ważny do 2018-01-11 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.zew-kazimierz.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Polityka prywatności |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: katalog@otostrony.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij