LR Health&Beauty - Naturalne kosmetyki oraz suplementy diety.
Tanie wizytówki oraz ulotki reklamowe
Klub Sportowy ZEW - Piłka Nożna Sosnowiec
Dentysta Plewiska
Wynajem Bus Katowice - Halemba Transport
Producent i dystrybutor armatury wodno-kanalizacyjnej - WiPlast
Wyposażenie gabinetów stomatologicznych - AllDent
Pożyczka na dowód
Strona Główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

JPK Program

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Właściciele firm prowadzący księgowość przy pomocy programów komputerowych zmuszeni są do dostarczania treści ewidencji fiskalnych w ustalonym formacie do organów kontroli. Jednolity Plik Kontrolny powstał by upraszczać i usprawniać przebieg kontroli. Właściciele firm zobowiązani są przepisami prawa składać raporty w ujednoliconym formacie na prośbę urzędów kontrolnych, a to ogranicza ich do użytkowania wyłącznie aplikacji, które tworzą lub pozwalają na wykreowanie raportu w jednolitym formacie. Do naszej aplikacji będziesz mógł wczytać również dokumenty XML w formacie JPK. Program sam zweryfikuje poprawność wprowadzonych dokumentów i zaznaczy pola nieprawidłowe w importowanym pliku XML. Sprawdzony plik JPK wyślesz wygodnie z fillUp, podobnie jak e-pity z kompletną obsługą statusu i historią wysyłek.
słowa kluczowe jpk, jednolity plik kontrolny, plik jpk, jpk program, jpk vat
kategorie Administracja i polityka >> Administracja rządowa
data wpisu 2017-01-17
ważny do 2018-01-17 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://jpk.info.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Polityka prywatności |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: katalog@otostrony.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij