LR Health&Beauty - Naturalne kosmetyki oraz suplementy diety.
Tanie wizytówki oraz ulotki reklamowe
Klub Sportowy ZEW - Piłka Nożna Sosnowiec
Dentysta Plewiska
Wynajem Bus Katowice - Halemba Transport
Producent i dystrybutor armatury wodno-kanalizacyjnej - WiPlast
Wyposażenie gabinetów stomatologicznych - AllDent
Pożyczka na dowód
Strona Główna
Dodaj stronę
Jak to działa
Kategorie
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Planowanie mediów

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Dom mediowy z dużym doświadczeniem oferuje swoje usługi na polu reklamy w telewizji, internecie, outdoor oraz radiu. Media Concept wykonało już wiele kampanii medialnych utrzymując kontakt z grupą JUST, dla tego jest w regularnym kontakcie z elitą agencji reklamowych w kraju. Domy mediowe Media Concept świadczą usługi takie jak planowanie mediów, reklama w telewizji i pozostałych mediach. Dzięki uniwersalności dom mediowy jest w stanie dostosować kampanię reklamową do każdego, nawet najmniejszego budżetu. Sumienność domów mediowych Media Concept potwierdza niejedna nagroda, którą dostał w zakresie reklamy.
słowa kluczowe reklama w telewizji, planowanie mediów, dom medialny, domy mediowe
kategorie Marketing i reklama >> Badania marketingowe
data wpisu 2017-01-17
ważny do 2018-01-17 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.mediaconcept.com.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Polityka prywatności |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: katalog@otostrony.pl
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij